jojko_web_PEZINOK

JOJKA S VAMI - PEZINOK

Leto s Jojkom plné hudby, zábavy a športu pokračuje v Humennom!

Letný program TV JOJKO je v plnom prúde! Pokračovať bude 22. júla na Radničnom námestí v Pezinku. Nájdete tam Jojko zónu s kútikom TV JOJKO na Wannado festivale športu.

Tešiť sa môžete na bohatý program pre celú rodinu. Predstavia sa vám pezinské športové kluby a združenia, pre najmenších bude pripravená detská zóna CVČ, zóna detských odrážadiel a vystúpenie Sníček Hugo.

Súčasťou festivalu Wannado bude aj nová JOJKO BIKE zóna, kde sa bude jazdiť a pretekať na odrážadlách na dráhe dlhej 330 metrov. Preteky sú určené pre deti od 2 do 5 rokov a moderovať ich bude sám SNÍČEK HUGO. Viac sa dočítate tu.

Filozofiou podujatia je prezentácia športových klubov a športov v jednom areáli tak, aby si ich mohli deti, hľadajúce ten správny šport, spolu s rodičmi vyskúšať prostredníctvom športovcov, trénerov, výživových a tréningových poradcov a stráviť tak jeden neopakovateľný deň.

Podujatie v Pezinku začína o 10:00

Registrácia pre športové kluby/organizácie: https://forms.gle/tZDMyeQnMCc7tVVz7

Odrážadlá s nálepkami Sníčka Huga, ale aj iné super veci od spoločnosti GLOBBER, si môžete kúpiť na tomto linku. Ak použijete jedinečný kód JOJKOBIKEGO, dostanete 10% zľavu z nákupu. 

Viac informácií o letných akciách s Hugom Sníčkom nájdete v sekcii eventy.