Jojko oslávencom

Oslávme narodeniny spolu! Chcete vidieť svoje deti v televízii? Je tu skvelá príležitosť. Aj slimák Jojko chce zaželať Vašim najmenším všetko najlepšie. Fotky alebo videá s najkrajšími momentmi svojich drobcov môžete poslať na www.jojko.sk. Všetko najlepšie!

Zaželajte svojim deťom spolu s naším Jojkom všetko najlepšie k narodeninám.

Je to jednoduché: stačí poslať sms správu s textom JOJKO na 8866. Na Váš mobilný telefón príde ihneď sms správa s kódom, ktorý napíšte do formulára nižšie.

DÔLEŽITÉ:

Po správnom nahratí a odoslaní formulára Vám príde potvrdenie na email. Skontrolujte si aj spam. Ak email neprišiel, formulár nie je správne odoslaný a je potrebné to urobiť znovu s rovnakým kódom. V potvrdzovacom maile nie je uvedený dátum vysielania, ten si poznačte pri výbere a nahrávaní formulára.

Detská televízia Jojko nemá archív a vysielanie relácie Jojko oslávencom v sobotu a v nedeľu o 9.00 a 18.55 je jediná možnosť ako vidieť svojho oslávenca v televízii.

Služba je dostupná u operátorov: Orange, Telekom, O2, 4ka.

Následne formulár odošlete, vyplníte údaje, zvolíte si dátum vysielania a nahráte fotky či videá. Cena sms je 5,00 EUR s DPH.

Narodeninové priania pre najbližšiu nedeľu sa uzatvárajú vždy predchádzajúci štvrtok o polnoci a sú kapacitne obmedzené (dátum po zaplnení kapacity z ponuky zmizne). Ak nestihnete prihlásiť oslávenca na Vami vybraný dátum (teda ho neuvidíte v ponuke), prosím, zvoľte si iný. Radi zablahoželáme každému malému divákovi.