Jojko oslávencom

Oslávme narodeniny spolu! Chcete vidieť svoje deti v televízii? Je tu skvelá príležitosť. Aj slimák Jojko chce zaželať Vašim najmenším všetko najlepšie. Fotky alebo videá s najkrajšími momentmi svojich drobcov môžete poslať na www.jojko.sk. Všetko najlepšie!

Zaželajte svojim deťom spolu s naším Jojkom všetko najlepšie k narodeninám.

Je to jednoduché: stačí poslať sms správu s textom JOJKO na 8866. Na Váš mobilný telefón príde ihneď sms správa s kódom, ktorý napíšte do formulára nižšie.

DÔLEŽITÉ:

Po správnom nahratí a odoslaní formulára Vám príde potvrdenie na email. Skontrolujte si aj spam. Ak email neprišiel, formulár nie je správne odoslaný a je potrebné to urobiť znovu s rovnakým kódom.

Vysielanie relácie Jojko oslávencom v sobotu a v nedeľu o 8.45 a 18.45 je jediná možnosť ako vidieť svojho oslávenca v televízii. V prípade, že prianie nestihnete, reláciu Jojko oslávecnom nájdete aj na JOJ Play. Stačí sa zaregistrovať a reláciu sledujete zdarma.

Služba je dostupná u operátorov: Orange, Telekom, O2, 4ka.

Následne formulár odošlete, vyplníte údaje, zvolíte si dátum vysielania a nahráte fotky či videá. Cena sms je 5,00 EUR s DPH.

Narodeninové priania pre najbližšiu nedeľu sa uzatvárajú vždy predchádzajúci štvrtok na poludnie o 12:00 a sú kapacitne obmedzené (dátum po zaplnení kapacity z ponuky zmizne). Ak nestihnete prihlásiť oslávenca na Vami vybraný dátum (teda ho neuvidíte v ponuke), prosím, zvoľte si iný. Radi zablahoželáme každému malému divákovi.

Televízia Jojko si vyhradzuje právo na úpravu fotografií, prípadne neodvysielanie nevyhovujúcich fotografií v prípade, ak akýmkoľvek spôsobom propagujú tretie strany, a to najmä zobrazením loga alebo názvu firiem, ich výrobkov alebo služieb a pod.