Program

Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:15 Babička, rozprávaj!
05:25 Pat a Mat
05:35 Pat a Mat
05:45 Viking Vicky
06:00 Matematické príšerky I.
06:25 Tom Gates II.
06:40 Okido III.
06:55 Strážcovia Trstinového mora
07:05 Lloyd a muchy
07:20 Ronja, lúpežníkova dcéra
07:45 Mechamato
08:10 Fíha tralala
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Odbodkovia II.
08:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:00 Požiarnik Sam VIII.
09:15 Zvierací ochrancovia
09:35 Plamienok a štvorkolky I.
10:00 Sonic Boom 2
10:15 Rybičky Flip a Flap II.
10:25 Mia a čarovné ihrisko I.
10:35 Mestská farma Lellobee
10:35 Mestská farma Lellobee
10:45 Pirátska akadémia
11:00 Moe a jeho šou I.
11:15 Idefix
11:30 Zvieratká
11:50 Digley a Dazey
11:50 Digley a Dazey
11:55 Naše prasiatko
11:55 Naše prasiatko
12:00 Odbodkovia II.
12:10 Bambuľko a Bulienka III.
12:20 Barbapapa I.
12:30 Medzi nami zvieratkami
12:35 Máša a medveď V.
12:45 Požiarnik Sam VIII.
12:55 Knihy od Stonožky
13:05 Super 4
13:20 Deti z farmy
13:40 Volám sa Caillou V. ST
14:05 Ovečka Shaun I.
14:15 Máša a medveď V.
14:30 Pirátska akadémia
14:45 Digley a Dazey
14:45 Digley a Dazey
14:50 Naše prasiatko
14:50 Naše prasiatko
14:55 MalinyJAMológia
15:15 Chrumka a Čipsík II.
15:30 Bambuľko a Bulienka III.
15:40 Angličanina
16:00 Máša a medveď V.
16:10 Caillouve nové dobrodružstvá V.
16:20 Moe a jeho šou I.
16:30 Ovečka Shaun I.
16:45 Lloyd a muchy
17:00 Ronja, lúpežníkova dcéra
17:30 Knihy od Stonožky
17:35 Idefix
17:55 Labková patrola II.
18:25 Mia a čarovné ihrisko I.
18:30 Mestská farma Lellobee
18:35 Sonic Boom 2
18:50 Plamienok a štvorkolky I.
19:15 Deti z farmy
19:25 Zvierací ochrancovia
19:45 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:10 Strážcovia Trstinového mora
20:15 Zvieratká
20:35 Mechamato
21:00 Chrumka a Čipsík II.
21:15 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:45 Volám sa Caillou V. ST
22:10 Strážca vesmíru Roger
22:25 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:50 Viking Vicky
23:05 Kúzlovanie
23:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
23:40 Tom Gates II.
23:55 Malí fidlikanti
00:15 Okido III.
00:30 Zabi nudu!
00:30 Zabi nudu!
00:45 Knihy od Stonožky
00:55 Fidlivareška
01:15 MalinyJAMológia
01:30 Zabi nudu!
01:35 Zabi nudu!
01:40 Knihy od Stonožky
01:50 Kikirikí
01:55 Kikirikí
02:00 Sníček
02:10 Sníček
02:25 Knihy od Stonožky
02:35 Rapotáčik
02:45 Kúzlovanie
02:55 Máša a medveď V.
03:05 Sníček
03:10 Sníček
03:30 Rapotáčik
03:40 Knihy od Stonožky
03:50 Tom Gates II.
04:05 Volám sa Caillou V. ST
04:30 Fíha tralala
04:40 Malí fidlikanti
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Krimi
08:35 Bez servítky AD ST
09:50 Súdna sieň ST
10:55 Súdna sieň ST
12:35 Hoď svišťom AD ST
13:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. ST
14:30 Áno, šéfe USA
15:30 Top Star
17:15 Riskuj!
17:50 Bez servítky AD ST
19:00 Krimi
20:20 Šport
20:40 Inkognito
21:50 Inkognito
00:20 Myšlienky vraha VIII.
01:20 Riskuj!
02:00 Krimi
02:30 Inkognito
03:30 Bez servítky AD ST
04:30 Top Star
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:00 Záchranári AD ST
07:15 Letecké katastrofy
08:20 Vražedné čísla VI.
09:25 Vražedné čísla VI.
10:25 Riskuj!
11:15 Záchranári AD ST
12:10 Ničitelia mýtov: Epické pokusy
14:20 Policajti v akcii AD ST
16:30 Letecké katastrofy
18:50 Naši III. ST
19:30 Profesionáli III. AD ST
20:30 Nechajte ho ísť
23:05 Päste zo železa
01:00 Profesionáli III. AD ST
02:00 Mafstory
02:45 Kinosála
02:55 Miláčikovo
03:25 Ničitelia mýtov: Epické pokusy
04:10 Diaľnica peklom VI.
04:55 Bez servítky AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:15 To je vražda, napísala V.
06:20 To je vražda, napísala V.
07:20 Súdna sieň ST
08:25 Prvé oddelenie II. AD ST
09:15 Vraždy v Brokenwoode VI.
11:45 To je vražda, napísala V.
13:05 To je vražda, napísala V.
14:05 Zelenáč IV.
15:05 Zelenáč IV.
16:05 C.S.I.: Kriminálka New York II.
17:00 C.S.I.: Kriminálka New York II.
18:00 Vražedné čísla VI.
19:00 Vražedné čísla VI.
20:10 Vtierka Castle II. ST
21:00 Vtierka Castle II. ST
21:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. ST
22:55 C.S.I.: Kriminálka New York II.
23:50 C.S.I.: Kriminálka New York II.
00:45 Policajti v akcii AD ST
01:50 Diaľnica peklom VIII.
02:35 24 hodín na urgente X.
03:25 Súdna sieň ST
04:10 Prvé oddelenie II. AD ST
04:30 Prvé oddelenie II. AD ST
04:55 To je vražda, napísala V.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:15 Futbal U21
08:15 ČSOB Marathon
12:00 Atletika - Gold Continental Tour
14:10 Cyklistika - Okolo Švajčiarska
16:55 Futbal - Slovnaft Cup finále
19:55 In-Line hokej
21:40 In-Line hokej
23:30 Stolný tenis
02:50 Futbal - Slovnaft Cup semifinále
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:20 Jako delfín
07:05 Velké rodinné Vánoce
08:40 Sejmi prezidenta
10:20 Když láska klepe na dveře
14:20 Red Dog 2
16:05 Milionový závod
18:15 Notre-Dame v plamenech
20:15 Operace kolibřík
22:10 Pařba v Pattayi
23:55 Poslední cesta
01:45 Adam
03:20 Princezna rebelka
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Krimi
08:30 Šport
09:00 Ráno naživo s JOJ 24
10:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:00 Ráno naživo s JOJ 24
11:30 Štúdio JOJ 24
13:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:30 Štúdio JOJ 24
17:00 Udalosti o 17:00
17:45 Festivalové minúty: Art Film Fest 2024
18:00 Analýzy 24
19:00 Krimi
20:10 Analýzy 24
21:10 Krimi
21:40 Štúdio JOJ 24
22:00 Udalosti o 22:00
23:00 Štúdio JOJ 24
00:50 Krimi
01:15 Analýzy 24
02:00 Tlačové konferencie
03:00 24 podcast
04:00 Štúdio JOJ 24
04:20 Analýzy 24