SENEC

JOJKA S VAMI - SENEC

Leto s Jojkom plné hudby, zábavy a športu na Wannado festivale športu pokračuje v Senci.

Letný program TV JOJKO je v plnom prúde! Pokračovať bude 17. júna v Senci, kde spoločne otvoríme senecké leto. Nájdete tam Jojko zónu s kútikom TV JOJKO na Wannado festivale športu.

Môžete sa tešiť na bohatý program pre celú rodinu. Pripravujeme pre Vás prezentáciu mnohých športov a športových organizácií, WANNADO TV JOJKO zónu pre deti, JOJKOBIKE zónu detských odrážadiel, 5K INFLATABLE FUN promo zónu, A to nie je všetko! Na podujatí vystúpia aj SNÍČEK HUGO ? Počas dňa sa odprezentujú miestne športové kluby a športy. Uvidíte exhibíciu športových klubov na pódiu, a vypočujete si tiež zaujímavé rozhovory s osobnosťami televízie JOJ. Okrem toho si budete môcť na vlastnej koži vyskúšať rôzne aktivity a zabaviť sa s celou rodinou.

Súčasťou festivalu Wannado bude aj nová JOJKO BIKE zóna, kde sa bude jazdiť a pretekať na odrážadlách na dráhe dlhej 330 metrov. Preteky sú určené pre deti od 2 do 5 rokov a moderovať ich bude sám SNÍČEK HUGO. Viac sa dočítate tu.

Filozofiou podujatia je prezentácia športových klubov a športov v jednom areáli tak, aby si ich mohli deti, hľadajúce ten správny šport, spolu s rodičmi vyskúšať prostredníctvom športovcov, trénerov, výživových a tréningových poradcov a stráviť tak jeden neopakovateľný deň.

Podujatie v Senci začína o 10:00

Registrácia pre športové kluby/organizácie: https://forms.gle/tZDMyeQnMCc7tVVz7

Odrážadlá s nálepkami Sníčka Huga, ale aj iné super veci od spoločnosti GLOBBER, si môžete kúpiť na tomto linku. Ak použijete jedinečný kód JOJKOBIKEGO, dostanete 10% zľavu z nákupu. 

Viac informácií o letných akciách s Hugom Sníčkom nájdete v sekcii eventy.