Program

Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Pat a Mat
05:05 Pat a Mat
05:20 Knihy od stonožky
05:30 Viking Vicky
05:45 Babička, rozprávaj!
06:00 Ronja, lúpežníkova dcéra
06:25 Tom Gates
06:50 Lloyd a muchy
07:05 Mechamato
07:30 Sníček a Dúhalka
07:45 Zvieratká
08:00 Zoopark
08:15 Fíha tralala
08:25 Hanička a Murko pre najmenších
08:35 Jojo, to vážne?! 2
08:50 Jojko oslávencom
08:55 Jojko oslávencom
08:55 Jojko oslávencom
09:05 Angličanina
09:25 Plamienok a štvorkolky I.
09:50 Knihy od stonožky
10:00 Mia a čarovné ihrisko I.
10:10 Mestská farma Lellobee
10:10 Mestská farma Lellobee
10:15 Sonic Boom 2
10:35 Labková patrola II.
11:00 Idefix
11:15 Moe a jeho šou I.
11:35 Babička, rozprávaj!
11:50 Zvierací ochrancovia
12:05 No, počkaj!
12:15 Barbapapa I.
12:20 Máša a medveď V.
12:35 SpongeBob v nohaviciach X.
13:00 Deti z farmy
13:15 Bambuľko a Bulienka II.
13:20 Hanička a Murko pre najmenších
13:35 Ekofaktor
13:45 Volám sa Caillou V. ST
14:15 Fíha tralala
14:25 Naše prasiatko
14:25 Naše prasiatko
14:35 Zvierací ochrancovia
14:50 Bambuľko a Bulienka II.
14:55 MalinyJAMológia
15:15 Ovečka Shaun I.
15:25 Strážcovia Trstinového mora
15:40 Angličanina
15:55 Mestská farma Lellobee
15:55 Mestská farma Lellobee
16:00 Idefix
16:20 Moe a jeho šou I.
16:35 Mechamato
17:00 Knihy od stonožky
17:15 Sonic Boom 2
17:35 Babička, rozprávaj!
17:50 Labková patrola II.
18:20 Mestská farma Lellobee
18:20 Mestská farma Lellobee
18:30 Tajomstvá Medovej doliny
18:45 Jojko oslávencom
18:45 Jojko oslávencom
18:50 Jojko oslávencom
18:55 Zoopark
19:20 Plamienok a štvorkolky I.
19:50 SpongeBob v nohaviciach X.
20:15 Mechamato
20:45 Chrumka a Čipsík II.
21:00 Volám sa Caillou V. ST
21:30 Strážca vesmíru Roger
21:45 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:10 Viking Vicky
22:25 Kúzlovanie
22:40 Ruby z dúhy I.
22:55 Tom Gates
23:10 Malí fidlikanti
23:30 Knihy od stonožky
23:40 Zabi nudu!
23:45 Zabi nudu!
23:55 Fidlivareška
00:15 MalinyJAMológia
00:30 Zabi nudu!
00:35 Zabi nudu!
00:45 Knihy od stonožky
00:55 Kikirikí
01:00 Kikirikí
01:10 Sníček
01:20 Sníček
01:35 Kúzlovanie
01:50 Rapotáčik 3
02:00 Jojo, to vážne?!
02:15 Sníček
02:25 Sníček
02:40 Kúzlovanie
02:55 Hanička a Murko pre najmenších
03:05 Knihy od stonožky
03:15 Tom Gates
03:30 Volám sa Caillou V. ST
03:55 Fíha tralala
04:05 Malí fidlikanti
04:25 Sníček a Dúhalka
04:40 Fidlivareška
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:55 Krimi
08:00 Tajomstvá Medovej doliny
08:15 SpongeBob v nohaviciach XI.
08:40 SpongeBob v nohaviciach XI.
09:05 Arthur a Maltazardova pomsta
11:10 Taxi 3
13:00 Hviezdy nad hlavou
14:20 Hviezdy nad hlavou
16:50 Na chalupe ST
19:00 Krimi
20:20 Šport
20:40 Dve srdcia
23:00 Archív
01:10 Pomstiteľ
03:10 Na chalupe ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:00 Rodinný ranč 2
08:20 Na chalupe
12:40 Stopy zločinu
14:15 Dobrá Voda
16:15 Černobyľ
19:05 Naši IV. ST
19:45 Profesionáli VII. AD ST
20:30 Nepriateľ pod ochranou
23:05 Waldo
01:15 Štvaná zver
02:55 Alpskí záchranári
03:40 Ničivá sila planéty
04:25 Diaľnica peklom VII.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:55 Súdna sieň ST
07:00 Bez stopy
09:00 24 hodín na urgente XI.
10:25 24 hodín na urgente XI.
11:50 9-1-1 IV.
12:50 9-1-1 IV.
13:50 Columbo
15:50 Vraždy v Midsomeri X.
18:00 Transplant II.
19:00 Transplant II.
20:10 Zelenáč IV.
20:55 Zelenáč IV.
22:00 Zákony vlka
23:10 Anatómia zločinu
00:25 Leto 2003
02:15 Pravda
03:30 Transplant II.
04:10 Transplant II.
04:50 Kojak I.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:15 Futbal - 2. liga
07:05 Svetový pohár vo vodnom slalome
09:15 Športové lezenie
11:00 Športové lezenie
12:45 Športové lezenie
14:40 World Triathlon Championships Series
16:55 Futbal Slovenský pohár
19:40 Cyklistika - Okolo Švajčiarska
22:45 V pozadí úspechu
23:55 LIV Golf Tour
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:20 Detektiv z kuchyně: Otrávené menu
07:55 Průvodce pro nezadané
09:30 Julie, co by bylo kdyby…
11:40 Randění v New Yorku
15:20 Uuups! Noe zdrhnul…
17:05 Náhodná láska
18:40 Láska na Maledivách
20:15 Sestry v sedle
21:55 Noční recepční
23:35 Simulant
01:10 Hypnotik
02:35 Pan pravý
04:05 Kouzelná flétna
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:30 Rozhovory 24
06:00 24 Podcast
06:45 Krimi
07:55 JOJ Zdravie
08:45 Šport
09:00 Noviny
09:30 24 minút
10:00 Štúdio JOJ 24
11:00 Noviny
11:30 Svet 24
12:00 Noviny
12:30 Regióny 24
13:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:10 24 podcast
17:00 Udalosti o 17:00
18:00 Spektrum 24
19:00 Krimi
20:10 Regióny 24
20:40 Svet 24
21:10 Krimi
21:40 Rozhovory 24
22:00 Udalosti o 22:00
22:30 24 podcast
00:50 Krimi
01:15 24 minút
01:40 JOJ History
02:00 Tlačové konferencie
03:00 24 podcast
04:00 Štúdio JOJ 24
04:20 Spektrum 24