Program

Filter programov:
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:10 Fidlivareška
05:30 Knihy od Stonožky
05:40 Mestská farma Lellobee
05:45 Viking Vicky
06:00 Ronja, lúpežníkova dcéra
06:25 Tom Gates
06:50 Lloyd a muchy
07:05 Mechamato
07:30 Sníček a Dúhalka
07:45 Zvieratká
08:00 Zoopark
08:15 Fíha tralala
08:25 Hanička a Murko pre najmenších
08:35 Jojo, to vážne?! 2
08:50 Jojko oslávencom
08:50 Jojko oslávencom
08:55 Jojko oslávencom
09:00 Angličanina
09:25 Plamienok a štvorkolky I.
09:50 Knihy od stonožky
10:00 Mia a čarovné ihrisko I.
10:10 Mestská farma Lellobee
10:10 Mestská farma Lellobee
10:15 Sonic Boom 2
10:35 Labková patrola II.
11:00 Idefix
11:15 Moe a jeho šou I.
11:35 Babička, rozprávaj!
11:50 Zvierací ochrancovia
12:05 No, počkaj!
12:15 Barbapapa I.
12:20 Máša a medveď V.
12:35 SpongeBob v nohaviciach X.
13:00 Deti z farmy
13:15 Bambuľko a Bulienka II.
13:20 Hanička a Murko pre najmenších
13:35 Ekofaktor
13:50 Volám sa Caillou V. ST
14:15 Fíha tralala
14:25 Naše prasiatko
14:25 Naše prasiatko
14:35 Zvierací ochrancovia
14:50 Bambuľko a Bulienka II.
14:55 MalinyJAMológia
15:15 Ovečka Shaun I.
15:25 Strážcovia Trstinového mora
15:40 Angličanina
15:55 Mestská farma Lellobee
16:00 Mestská farma Lellobee
16:00 Idefix
16:20 Moe a jeho šou I.
16:35 Mechamato
17:00 Knihy od stonožky
17:15 Sonic Boom 2
17:35 Babička, rozprávaj!
17:50 Labková patrola II.
18:20 Mestská farma Lellobee
18:20 Mestská farma Lellobee
18:30 Tajomstvá Medovej doliny
18:45 Jojko oslávencom
18:45 Jojko oslávencom
18:50 Jojko oslávencom
19:00 Zoopark
19:20 Plamienok a štvorkolky I.
19:50 SpongeBob v nohaviciach X.
20:15 Mechamato
20:45 Chrumka a Čipsík II.
21:00 Volám sa Caillou V. ST
21:30 Strážca vesmíru Roger
21:45 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:10 Viking Vicky
22:25 Kúzlovanie
22:40 Ruby z dúhy I.
22:55 Tom Gates
23:10 Malí fidlikanti
23:25 Knihy od stonožky
23:40 Zabi nudu!
23:45 Zabi nudu!
23:55 Fidlivareška
00:10 MalinyJAMológia
00:30 Zabi nudu!
00:35 Zabi nudu!
00:45 Knihy od stonožky
00:55 Kikirikí
01:00 Kikirikí
01:10 Sníček
01:20 Sníček
01:35 Kúzlovanie
01:45 Rapotáčik 3
01:55 Jojo, to vážne?!
02:10 Sníček
02:20 Sníček
02:40 Kúzlovanie
02:50 Hanička a Murko pre najmenších
03:05 Knihy od stonožky
03:15 Tom Gates
03:30 Volám sa Caillou V. ST
03:55 Fíha tralala
04:05 Malí fidlikanti
04:25 Sníček a Dúhalka
04:40 Fidlivareška
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:45 Krimi
07:00 UglyDolls: Škaredé hračky
08:35 Geissenovci na Slovensku
09:40 Ja, Frankenstein
13:30 Inkognito
14:30 Stopy zločinu
16:10 James Bond: Jeden svet nestačí
19:00 Krimi
20:20 Šport
20:40 Zabijakov osobný strážca 2
23:00 Pomstiteľ
00:50 Tieň v oblakoch
02:25 Krimi
03:05 Naši IV. ST
03:40 Profesionáli VII. AD ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:20 Kutyil s.r.o. II. AD ST
06:10 Kutyil s.r.o. II. AD ST
08:25 Na chalupe ST
14:25 Návrat do budúcnosti 2
16:45 Arthur a Maltazardova pomsta
18:50 Naši IV. ST
19:25 Kinosála
19:35 Profesionáli VII. AD ST
20:30 Taxi 3
22:25 Na zlej strane
01:40 Kráľ Kalifornie
03:10 Ničivá sila planéty
03:55 Búrlivá planéta
04:15 Tajný život v ZOO IV.
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:40 Prvé oddelenie AD ST
06:10 Prvé oddelenie AD ST
06:50 Policajti v akcii AD ST
07:50 Policajti v akcii AD ST
08:50 Policajti v akcii AD ST
10:05 Spravodlivosť v krvi XII.
11:25 Spravodlivosť v krvi XII.
12:35 Aféry ST
13:35 Aféry ST
14:20 Bez stopy
16:00 Doktori V.
17:00 RFDS: Lietajúci doktori
18:00 9-1-1 IV.
19:00 9-1-1 IV.
20:10 9-1-1 VI.
21:00 9-1-1 VI.
22:05 Columbo
00:00 Pravda
01:40 Aféry ST
02:20 Aféry ST
02:55 Leto 2003
04:25 Prvé oddelenie AD ST
04:45 Súdna sieň ST
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:10 Svetový pohár vo vodnom slalome
08:50 Svetový pohár vo vodnom slalome
11:35 World Triathlon Championships Series
12:50 World Triathlon Championships Series
15:10 Cyklistika - Okolo Švajčiarska
16:50 Basketbal - Liga Endesa
20:05 LIV Golf Tour
01:00 Volejbalová Zlatá európska liga ženy
03:10 Basketbal Super Lig
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
06:30 Suprákovi
08:05 Vrásky z lásky
09:55 Mimořádný sen
11:45 Náhodná láska
15:25 Muzikál aneb Cesty ke štěstí
16:55 Moře kouzel
18:30 Pan pravý
20:15 Jak obšťastnit ženu
22:10 Na doraz
23:55 Adam
01:35 Slídil
03:30 Detektiv z kuchyně: Jíška dne
Zadanému filtru nevyhovuje žiaden program.
05:30 Rozhovory 24
06:00 24 podcast
06:45 Krimi
07:55 Spektrum 24
08:45 Šport
09:00 Noviny
09:30 Rozhovory 24
10:00 Štúdio JOJ 24
11:00 24 minút
11:40 Štúdio JOJ 24
12:00 Noviny
12:25 JOJ History
13:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00 Popoludnie naživo s JOJ 24
16:10 JOJ Zdravie
17:00 Udalosti o 17:00
17:50 CHECK-IN
18:00 Svet 24
18:30 Regióny 24
19:00 Krimi
20:10 24 minút
21:10 Krimi
21:40 Rozhovory 24
22:00 Udalosti o 22:00
23:00 24 podcast
00:50 Krimi
01:15 Svet 24
01:40 Regióny 24
02:00 Tlačové konferencie
03:00 24 podcast
04:00 Štúdio JOJ 24
04:30 Krimi